Відзначати свято на честь цуценят почали з 2006 року у США. Його ініціювала спеціалістка з виховання домашніх тварин Коллін Пейдж.

До речі Українські прикордонники показали своїх цуценят: милі фото

День цуценят: що це за свято

Мета дня цуценяти благородна: залучити до піклування про цуценят-сиріток та спонукати до того, аби обирати собак саме з притулку. Свято привертає увагу суспільства до того, що тваринкам потрібні люблячі господарі та затишна домівка.

23 березня – чудова можливість зробити якусь тваринку щасливою, взявши з притулку чи з вулиці. Або ж просто провести цілий день зі своїм улюбленим цуциком і пригостити його смаколиком.

Якщо ви хочете привітати власників цуценят зі святом милими картинками, тоді переходьте за цим посиланням. Ми підготували милу підбірку.

Смішні відео з цуценятами

Звісно, у такий день не можна обійтися без замилування маленькими песиками. Журналісти 24 каналу підготувалися і вирішили показати своїх маленьких хвостатиків. Запевняємо, ваш мімімітер буде зашкалювати.

День цуценят: 24 канал показав своїх улюбленців

А ще додамо коротку підбірку відео з інтернету, які нам сподобалися.

Інколи цуцик хоче пригрозити і нагадати, що він скоро буде тим, про кого на паркані писатимуть "злий пес". Але виглядає це мило і кумедно.

Смішний гавкіт цуценят: дивіться відео

Померанські шпиці навіть коли виростають схожі на іграшкових песиків. Що вже й казати про те, які вони милі у дитинстві. Ці крихітки у декілька разів менші за капці і нагадають пухнасті м'ячики.

Малесенькі шпиці як іграшки

Що може бути милішим, ніж маленькі діти, які бавляться з цуценятами?

Як діти ладнають з цуценятами: смішні моменти на відео

Свято має й соціальне підґрунтя і покликане зменшити кількість бездомних непородистих собак. Тому не можемо не показати цих милих цуценят зі звичайного українського подвір'я.

Смішні цуценята на подвір'ї

Крихітки, які щойно з'явилися на світ – це як особливий вид мистецтва. Мало хто не замилується таким малесеньким цуценям, ще й коли воно смішно пищить.

Як пищить новонароджене цуценя – додивіться відео до кінця

Вітаємо усіх власників цуценят зі святом! Хай ваш улюбленець завжди тішить вас і буде активним та здоровим!