Так, 5 червня компанія Ocean Diversity опублікувала на своїй сторінці в Instagram відео про рідкісну зустріч із сірим китом, яку спостерігав човен, наповнений туристами у Баха, Каліфорнія. Люди були приголомшені видовищем.

Дивіться також Не бачили кілька років: в Антарктиді українські полярники зустріли рідкісного гостя

Рідкісна зустріч із сірим китом у Баха приголомшила туристів

Відео починається з того, що масивний сірий кит лежить на боці біля човна та відкриває рот, показуючи свої "вуса". Він не тільки залишається і тусується, але й дозволяє туристам доторкнутися.

Це сподобалося, як людям, так і самій істоті, – вона з задоволенням робить "фонтан", що ще більше захоплює. А потім перевертається на живіт, й дає погладити спинку.

Як це було: дивіться відео

Туристи були приголомшені від побаченого. А користувачі мережі залишили коментарі, дехто навіть встиг їм позаздрити:

  • "Вирази їхніх облич, LOL!";
  • "Подивіться, яка вона ніжна!";
  • "Вона справді така, але я все думав, подивіться, який маленький цей човен! Вона могла б його вийняти, якби захотіла!";
  • "Дивовижні кадри!".

Полярники показали зустріч з групою косаток і горбатих китів

Українські полярники станції "Академік Вернадський" розповіли, що під час одного з нещодавніх виходів в океан мали неймовірну зустріч. Зокрема, їхній човен оточили представники двох різних видів китоподібних. Мовиться про косаток і горбанів.

Біолог 29-ї УАЕ Світозар Давиденко розповів, що одна група складалася з традиційних для цього району горбатих китів. В ній було до 8 дорослих тварин. Вони виглядали з води, ляскали плавцями та виявляли інші форми комунікації. Зустріти їх велика удача.