Відомо, що у Львові перша зустріч із бернськими зенненхундами відбулася в лютому 2021 року. Відтоді щосуботи з 11:00 по 14:00 їх можна зустріти на Площі Ринок.

Цікаво З першого дня і назавжди: 5 гарантій від Friskies® для ваших улюбленців

"Суцільний позитив, радість, всередині все кипить, люди йдуть з таким позитивом, що, здається, ніби вони можуть зарядити цілий трамвай своєї енергією", – пригадав власник собак Олександр Червінський.

Дивіться фото собак зі Львова:

Чоловік зазначив, що ідея з'явилася, коли почалася пандемія COVID-19. Він сподівався, що це допоможе відволікти людей від негативу.

Саме тому він почав щонеділі приходив в парк з собаками у Луцьку. Подібне він вирішив зробити у Львові, тим паче, що відстань від Луцька до Львова невелика.

"Ми раз приїхали, другий, потім все більше людей почало ходити. Зараз вже є багато місцевих мешканців, які постійно приходять", – повідомив Олександр Червінський.

Читайте також Пірнає в річку та витягає іграшку: ретривер допомагає чотирилапій подрузі, яка боїться води

Дивіться відео з акції, яку зробили з собаками:

Що відомо про породу бернський зенненхунд

Витривалий, миролюбний, добрий і чутливий собака, з легким життєрадісним і врівноваженим характером. Крім того, легко піддається навчанню. Під час дресирування варто проявляти наполегливість, проте без натиску.

Зенненхунд поширена порода, чому найбільшою мірою сприяли його доброзичлива зовнішність, довга, кудлата шерсть і добродушна вдача.