Коти притискаються до хазяїна не тільки для того, щоб зігрітися. Існує кілька причин, чому в нічну пору улюбленець хоче бути якомога ближче до вас.

Читайте 10 ознак, що ваш кіт вважає себе господарем у домі: курйозні фото

Кішка почувається захищеною

Поруч з хазяїном кішка почувається в безпеці
Поруч з хазяїном кішка почувається в безпеці / Фото Unsplash

Сон з господарем дає тварині змогу розслабитися. Зазвичай кішки сплять дуже чуйно, щоб відреагувати на найменшу небезпеку. А коли кішка вкладається поруч із хазяїном, вона відчуває додатковий захист. Так тварина демонструє свою довіру до господарів.

Додаткове джерело тепла

Уві сні котам потрібно підтримувати сталу температуру
Уві сні котам потрібно підтримувати сталу температуру / Фото Unsplash

Усі ми не раз бачили, як кішка лягає спати на светр, рушник, у коробку – туди, де її зовсім не чекали. Річ у тому, що будь-яка "підстилка" допомагає тварині підтримувати оптимальну температуру тіла для сну – близько 39 градусів.

З цією метою чотирилапі залізають спати на коліна, а також притискаються до людей. Коли йдеться про сон, тепло для кішок стає основним пріоритетом.

Особисті кордони

Кішки – тварини, які мітять свою територію. Коли вони сплять на людині, то так маркують її, а також ліжко, як своє місце.

Цікаво Киця стала начальницею поліції у Японії, бо допомогла врятувати людину

Зізнання у коханні

Якщо кішка лягає спати поруч із вами – так вона виявляє свою любов
Якщо кішка лягає спати поруч із вами – так вона виявляє свою любов / Фото Unplash

Кішки по-різному виявляють свою любов. Коли улюбленець приходить спати до власника, сідає або лягає на нього – так тварина демонструє, що любить свою людину, довіряє їй та хоче проводити із нею час.