Коти притискаються до хазяїна не тільки для того, щоб зігрітися. Існує кілька причин, чому в нічну пору улюбленець хоче бути якомога ближче до вас.
Читайте 10 ознак, що ваш кіт вважає себе господарем у домі: курйозні фото
Кішка почувається захищеною
Поруч з хазяїном кішка почувається в безпеці / Фото Unsplash
Сон з господарем дає тварині змогу розслабитися. Зазвичай кішки сплять дуже чуйно, щоб відреагувати на найменшу небезпеку. А коли кішка вкладається поруч із хазяїном, вона відчуває додатковий захист. Так тварина демонструє свою довіру до господарів.
Додаткове джерело тепла
Уві сні котам потрібно підтримувати сталу температуру / Фото Unsplash
Усі ми не раз бачили, як кішка лягає спати на светр, рушник, у коробку – туди, де її зовсім не чекали. Річ у тому, що будь-яка "підстилка" допомагає тварині підтримувати оптимальну температуру тіла для сну – близько 39 градусів.
З цією метою чотирилапі залізають спати на коліна, а також притискаються до людей. Коли йдеться про сон, тепло для кішок стає основним пріоритетом.
Особисті кордони
Кішки – тварини, які мітять свою територію. Коли вони сплять на людині, то так маркують її, а також ліжко, як своє місце.
Цікаво Киця стала начальницею поліції у Японії, бо допомогла врятувати людину
Зізнання у коханні
Якщо кішка лягає спати поруч із вами – так вона виявляє свою любов / Фото Unplash
Кішки по-різному виявляють свою любов. Коли улюбленець приходить спати до власника, сідає або лягає на нього – так тварина демонструє, що любить свою людину, довіряє їй та хоче проводити із нею час.