Частину тварин із "Казкової діброви" вдалося врятувати

Виявилося, що деякі тваринки перебували не на території парку в момент затоплення, а вдома в однієї з працівниць. Про це повідомили на сторінці зоопарку у Фейсбук.

Зауважте Евакуація тварин з Херсонщини: куди звернутись та як допомогти

Вчора робітники, перебуваючи в шоковому стані, надали мені не зовсім точну інформацію. Деякі тварини не були на території Діброви, а перебували дома у Валі. Тому вони залишилися живі!
– йдеться у повідомленні.

Серед них папуги, білки-летяги, фретки, шиншили і морські свинки. Також додали, що від затоплення врятували й улюбленця зоопарку – папугу Вєню.

Тварини зоопарку, яких вдалося врятувати: дивіться відео

Також мешканці Нової Каховки повідомили зоопарку, що бачили лебедятко, яке вважали загиблим. Воно плаває разом зі своїми батьками.

Якщо ви побачите якусь "дібровську" тваринку, то прихистіть її,
— закликали в зоопарку.

Ймовірніше, деякі тварини врятувалися, але тепер загубилися в місті. У "Казковій діброві" мають надію, що собака Жулька та коти вижили. Тваринки мешкали на території звіринця.

Що відомо про затоплення "Казкової діброви"

UAnimals запустила ініціативу #прихищуізтваринами

Через підрив Каховської гідроелелектростанції людям і тваринам доводиться тікати. Вимушеним переселенцям із тваринами інколи нелегко знайти житло, оскільки орендодавці не хочуть приймати людей із тваринами. Тому благодійна організація UAnimals запустила спеціальний флешмоб.

Якщо у вас є можливість тимчасово прихистити переселенців із тваринами, пишіть допис із хештеґом #прихищуізтваринами та вказуйте, для скількох людей та тварин і в якому місті / селищі / селі маєте місце,
– йдеться у повідомленні.

Люди, яким потрібна допомога, зможуть побачити всі дописи за хештеґом і сконтактувати з тими, хто пропонує прихисток.