Міра завітала до ДСНС

Через півтори доби співробітникам ДСНС вдалося відшукати й чотирилапу улюбленицю сім'ї – французького бульдога на прізвисько Міра. Сьогодні запорізька родина завітала до Служби порятунку, щоб особисто подякувати своїм рятівникам.

Дивіться також Вугледарський хом'як: українські прикордонники показали свого наймилішого сусіда

Силами рятувальників вдалося зберегти 4 життя: Анни, її чоловіка, чотирилапого "носика" і дитини, яку носить під серцем жінка.


Міра приїхала подякувати ДСНС за порятунок / Фото ГУ ДСНС України у Запорізькій області

У ході ліквідації рятувальники знайшли обручку, документи, гаджет з весільними фотографіями – миттєвостями, які надзвичайно цінні для цих людей. Знайдене фахівці ДСНС повернули родині.

Ви неймовірні. Я не уявляю, як можна було зробити те, що ви зробили. Це просто не піддається розумінню. Ми кричали з чоловіком без сподівань бути почутими. А ви почули і врятували нас,
– емоційно розповіла Анна.

Наразі чоловік жінки перебуває у лікарні, тому жінка, яка сама нещодавно повернулася із медзакладу, приїхала до Служби порятунку з мамою і песиком Мірою.


Анна і Міра подякували за свій порятунок / Фото ГУ ДСНС України у Запорізькій області


Анна приїхала до Служби порятунку з мамою і песиком Мірою / Фото ГУ ДСНС України у Запорізькій області

ДСНС врятувала бульдога, який майже дві доби був під завалами

Під завалами п'ятиповерхового будинку в Запоріжжі, який зазнав російської ракетної атаки у ніч на 2 березня, рятувальники знайшли собаку. Песик на прізвисько Міра майже дві доби перебував під завалами.

На щастя, собака залишилася живою, й одразу возз'єдналася зі своїми господарями.