Їх надала група захисту слонів Elephant Welfare Group. Уряд доручив їм розробити засновані на фактах рекомендації для покращення утримання слонів та їх благополуччя у Британії.

Цікаво Корм Cat Chow® – природний вибір вашого кота

У Британії можуть заборонити утримувати слонів у зоопарках

Згідно з останніми повідомленнями, припускають, що надалі Elephant Welfare Group таки рекомендуватимуть заборонити утримання слонів у неволі. Це може покласти край століттям такої практики.

Адже тварини у неволі страждають від психологічних та фізичних недуг. Директор фонду Born Free Вілл Треверс розповів, що громадськість у зоопарках бачить тварин поза контекстом їхнього природного середовища.

…Коли ми знаємо, що можемо зробити набагато краще для слонів, захищаючи їх і величезні території, які їм потрібні, щоб вони могли жити в дикій природі…
– пояснив Треверс.


Слонів у Британії можуть заборонити утримувати в зоопарках / Фото Pixabay

Зауважте Диких кабанів, що обжилися в ізраїльському місті Хайфа, хочуть переселити: не всі цьому раді

Звіт щодо слонів готували 10 років

Звіт Elephant Welfare Group готували 10 років й він грунтується на доказах. Вілл Треверс запевняє, що заборона матиме поетапний підхід.

Я думаю, що це буде прогресивний процес, за допомогою якого слони або повернуться в дику природу, або це будуть перешкоджати імпорту або розведенню слонів,
– розповів директор фонду.

До речі, слони складні соціальні істоти, які живуть в сім'ях. У дикій природі вони проходять до 30 миль щодня в пошуку їжі. Ба більше, на свободі вони живуть до 50 років, а в неволі – до 17 років.

Читайте більше Щоб "Великий брат" не спостерігав: ведмідь знищує приховані камери нацпарку – кумедне відео