Своїми творіннями Масаюкі Окі ділиться в інстаграмі. Його сторінка із чудовими безпритульними котиками має понад 248 тисяч підписників.

Зверніть увагу Здоров'я вашого кота: як запобігти хворобам ротової порожнини

Як перший кіт став початком нового хобі

Масаюкі розповідає, що любив котів із дитинства, але його сім'я не дозволяла йому заводити улюбленця. До 30 років він лише споглядав на них і так би мовити, любив нерозділеним коханням.

Після 30 він влаштувався на роботу, де йому доводилося працювати з фотоапаратом. Масаюкі зізнається: перші знімки були так собі, але згодом він почав набувати майстерності. Відтак фото стало і роботою, і хобі.

У 36 років я відпочивав у парку під час перерви на роботі, коли зустрів кота на ім'я Бусанян Сенпай і закохався в нього з першого погляду,
– розповів Масаюкі.

Фотограф пригадує: це був сірий кіт зі спіральним візерунком, як у американських короткошерстих котів. У Японії таких котів зазвичай тримають вдома, але ця кішка була надворі. "Мені було цікаво, як вона так живе. Мені було цікаво, як загалом живуть безхатьки, і наступного дня я почав фотографувати кішок".

Після фото бездомних котів стало не лише хобі, а й роботою. Фотограф протягом трьох років веде свій інстаграм і став дуже відомим у світі.

Кумедне Усміхнений пес Каспер і похмурий кіт Ромео стали нерозлучними друзями

Його неймовірні кадри ловлять котів-безхатьків і у різні моменти їхнього життя.

Японські безпритульні коти від фотографа Масаюкі Окі / Фото з інстаграму okirakuoki

Намір мандрувати усією Японією

Своїми фотографіями Масаюкі Окі фіксує безпритульних котів, які мешкають у токійському районі Шитамачі. Він ніколи не розкриває точне місце своєї котячої фотосесії і не кладе міток геолокації.

Його велика мрія – знімати безпритульних котів у всій Японії.

Безпритульні коти Токіо від Масаюкі Окі / Фото з інстаграму okirakuoki

"Я хочу подорожувати країною, щоб сфотографувати всіх чудових бездомних котів Японії", – каже фотограф. Втім, наразі життєві обставини складаються так, що він обмежує свої фотолокації лише одним районом столиці.

Однак і ці фото є неймовірно щирими і показують життя безхатьків. Користувачі у соцмережах захоплюються творіннями Масаюкі і висловлюють це у коментарях. Можливо, такі кадри навіть сприятимуть адопції бездомних тварин, яким так потрібна турбота і теплий дім.