Безпритульна собака підходила до людей і ніби просила у них про допомогу. З'ясувалося, що собаці й справді була потрібна поміч людей: її малюки застрягли в бетонній трубі.

Дивіться Чотирилапі охоронці: на Львівщині дресирують собак для прикордонників з усієї країни


Мама-собака просила людей про допомогу / Фото Dog Rescue Shelter Mladenovac

На вулиці було чимало снігу й холодно, тому цуценята могли замерзнути. На щастя, їм на допомогу прийшли волонтери місцевого притулку для собак.


Цуценята сиділи у бетонній трубі / Фото Dog Rescue Shelter Mladenovac

Троє цуценят сиділи в трубі та відмовлялися виходити. Їх пробували виманити їжею та покликати, але вони зовсім не реагували. Рятувальники намагалися дістати їх з обох боків труби, але всі спроби були марними. Окрім того, рятівникам доводилося тримати маму, адже вона хвилювалася за малюків і заважала спробам порятунку.


Малюків ледве дістали з труби / Фото Dog Rescue Shelter Mladenovac

Зрештою малюків змогли дістати за допомогою віника на довгій ручці. Маму-собаку та її малят привезли до собачого притулку в общині Младеновац, Сербія.


Дружня сім'я, яку врятували / Фото Dog Rescue Shelter Mladenovac


Песики в притулку / Фото Dog Rescue Shelter Mladenovac

Незвично У США обрали найгарнішого бульдога 2021 року

Мама-собака та її цуценята виявилися дуже ласкавими та ручними. Через 3 місяці малюки підросли й стали дуже красивими, а ще – надзвичайно схожими на свою маму. Усім 4 собакам вдалося знайти свій дім та люблячих господарів.


Цуценята виросли схожими на маму / Фото Dog Rescue Shelter Mladenovac

Подивіться відео зі щасливим фіналом про бездомну собаку та її малюків