Пізно ввечері в центрі міста Рівне жінка побачила неповнолітнього хлопчика з собакою. Дитина була без нагляду дорослих, тому місцева жителька викликала поліцію.

Цікаво Що допоможе побороти алергічну реакцію на котів: дізнайтеся інші методи боротьби з алергією

Хлопчик відмовлявся йти додому, адже мама не пускала його з новим чотирилапим другом. "Без собаки — я нікуди не піду", — повторював він патрульним. Коли мама сказала, що собака жити з ними не буде, адже безпритульна, дитина вирішила втекти.


Хлопчик із собакою / Фото Патрульна поліція

Патрульні знайшли матір і спільними зусиллями вмовили хлопця повернутись додому. Після цього хлопчик змайстрував для собаки, яку назвав Джесі, тимчасове житло у дворі. Крім того, дідусь пообіцяв зробити для чотирилапої дерев'яну будку.

Читайте також Собака змогла вижити в авіакатастрофі та повернутися до сім'ї: деталі історії

Перед тим, як піти додому, хлопчик ще й залишив собаці свою кофту. Джесі залишилася чекати на свого нового господаря у дворі.

Повідомлення Патрульної поліції Рівненської області

"Без собаки я нікуди не піду", – повторював хлопчик патрульним.

Нетиповий виклик опрацьовували вчора ввечері патрульні. Рівнянка побачила в центрі міста неповнолітнього хлопчину з собакою без нагляду дорослих і викликала поліцію.

З'ясувалось, додому з собакою його не впустила мати.

– Він безпритульний, з нами жити не буде — почув малий на прохання забрати друга додому.

Тоді маленький рівнянин вирішив піти з дому зі своїм чотирилапим. Не дочекались його цього дня і в школі.

Патрульні знайшли матір і спільними зусиллями вмовили хлопця повернутись додому. Він змайстрував з патрульними тимчасове житло у дворі, а дідусь з часом пообіцяв зробити Джесі, так хлопчик назвав песеня, дерев'яну будку.

Малий лишив їй свою кофту і Джесі залишилась чекати його у дворі...