Актор був помічений на прогулянці по подвір'ю зі своєю улюбленою домашньою свинею Шнеллі. Актор опублікував в Instagram відео їхньої неквапливої прогулянки.

Дивіться також Кіт Степан та його Стефанія виїхали з України: де пухнасті блогери знайшли прихисток

Шварценеггер гуляє зі своєю свинкою Шнеллі

На опублікованому записі свинка йде за актором і весь час хрюкає. Вона неквапливо прогулюється.

Немає нічого кращого за ранкову прогулянку з моїм Шнеллі! Приєднуйтесь до мене в моєму виклику — підпишіться на розсилку новин і постарайтеся збільшити середню кількість кроків за день на 1000 кроків,
— йдеться у підписі.

Один з користувачів кумедно прокоментував, що "схоже, Шнеллі робить кардіо".

У квітні 2023 року колишній губернатор Каліфорнії потрапив у заголовки газет, коли повідомив, що завів Шнеллі, яке, як швидко з'ясували журналісти, перекладається з німецької як "швидкий". Схоже, що Арні, можливо, хотів підкреслити цим прізвиськом швидкість і спритність свого нового домашнього улюбленця.

Шварценеггер зізнався, що саме його колега по фільму "Бетмен і Робін" Джордж Клуні пробудив у ньому інтерес до свиней під час просування свого фільму "Саботаж" 2014 року:

Мені завжди подобалося, що він захоплювався свинями. У нього є маленька свиня, яку він бере з собою всюди. Тому я одразу після цього купив свиню,
– додав Арнольд.

Що відомо про стан здоров'я Арнольда Шварценеггера?

  • Актор переніс кілька операцій на серці через ваду аортального клапана. Цей дефект перешкоджає належному кровотоку, відповідно усунення цієї проблеми вимагає хірургічного втручання.
  • Так, у 1997 році Шварценеггер вперше переніс операцію із заміни серцевого клапана, а у 2018 році в Лос-Анджелесі – ще одне хірургічне втручання із встановлення нового клапана. Водночас під час цієї операції замінили лише один з двох клапанів, що через два роки призвело до проведення ще однієї процедури.
  • Нещодавно Арнольд переніс додаткову операцію на серці, під час якої йому встановили кардіостимулятор, щоб вирівняти швидкість серцебиття.