Її компанія GuineaLoft продає відкриті конструкції зі змінним дном, які полегшують догляд за цими тваринами. Винахідниця каже, що успішний початок надихнув її залучити інвестиції та зосередитися на масштабуванні власного бізнесу.

Читайте також Розбите серце: лебедиця цілими днями з тугою вглядається у своє відображення

Белла стала мільйонеркою завдяки морським свинкам

Спочатку Белла вклала власні заощадження у розробку прототипів. Це сталося після трагічного випадку, коли орел схопив на подвір'ї одного з її домашніх улюбленців. Рік активної роботи над дизайном – і концепція була готова. Далі вона почала вести перемовини про виробництво з сімейною фабрикою у Китаї.

Морські свинки Белли

Морські свинки Белли / Фото Instagram @guinealoft

Команда з шести осіб стежить за виробництвом, пакуванням та фотографуванням продуктів, а Лін відповідальна за дизайн, ціноутворення, маркетинг і бізнес-стратегію.

Дівчина розповідає, що перша партія зі 100 вольєрів розійшлася за лічені години. Успішний початок надихнув винахідницю залучити інвестиції й зосередитися на масштабуванні власного бізнесу. Таким чином за минулий рік оборот її компанії склав 410 тисяч доларів (15,5 мільйонів гривень).

Інноваційні вольєри для утримання морських свинок

Інноваційні вольєри для утримання морських свинок / Фото Instagram @guinealoft

Підприємниця не збирається зупинятися на досягнутому й мріє зробити свій винахід доступним для морських свинок у всьому світі.

Історія Белли – чудовий приклад того, наскільки легко можна втілити у життя свою ідею й перетворити її в прибутковий бізнес. Наполегливу дівчину не зупинили ані фінансові труднощі, ані брак досвіду.

Морські свинки допомогли Беллі заснувати власну справу

Морські свинки допомогли Беллі заснувати власну справу / Фото Instagram @guinealoft

Зараз Белла навчається в Khan Lab School і присвячує GuineaLoft 20 годин на тиждень. Вона також зважилась на сміливий крок: відкласти навчання в коледжі, щоб зосередитися на своєму підприємстві.

У мережі показали пса, який об'їздив майже весь світ

38-річний господар собаки, Сід Хендерсон з американського Нью-Йорка, часто подорожує по роботі, пов'язаній з автоматизацією складів, й бере домашнього мопса із собою.

Семирічний мопс Куму здійснив близько 250 авіаперельотів й за своє коротке життя побачив майже увесь світ. Він вже побував у Канаді, Південній Кореї та Європі, де досліджував вулиці Парижа, а також насолоджувався пляжами Лісабона.

Пес став своєрідним інфлюєнсером у сфері подорожей, зібравши сотні тисяч підписників в Instagram та TikTok. Про його дивовижну історію – читайте за посиланням!