Ніжний кінь кожного дня виходить на ранкову прогулянку містом. Раніше Дженні не ходила сама – вона була частиною кінного "каравану", який водив власник кобили, Вернер Вайшедель.

Читайте також Ексклюзивні подарунки для котиків: якою новинкою можна потішити улюбленця

У віці 82 років Вернер помер. Згодом від старості відійшла і подруга Дженні, чорна кобила на ім'я Чарлі. Тому дружина Вайшеделя вирішила вигулювати коня тими ж шляхами, якими його водив господар.

Дженні зі своїми господарями / Фото Getty Images

Спочатку Дженні супроводжували під час ранкових прогулянок. Та згодом нова власниця зрозуміла, що кобила сама дасть собі раду. З тих пір Дженні щодня випускають зі стійла, а вона спокійно крокує вулицями міста, слідуючи завченому напам'ять маршрутом.

Тварина ходить завченим маршрутом без супроводу / Фото Getty Images

Чи прогулянки кобили безпечні

Декому може здатися, що самотній кінь, який гуляє містом – це трохи дивно та навіть небезпечно. Проте незалежна кобила добре знайома зі своїм рідним шляхом і пересувається майже як будь-який інший пішохід, що ходить у цьому районі.

Дружина Вайшеделя навіть співпрацює з правоохоронцями Франкфурту, щоб переконатися, що Дженні та містяни у безпеці. І, як результат, за 15 років не виникло жодного інциденту за участі білого коня.

Дженні щодня ходить містом / Фото Getty Images

Більше того, Дженні стала знаменитістю серед місцевих жителів. Усі вони з нетерпінням чекають зустрічі з кобилою: дехто зупиняється, щоб привітати та погладити її, пригостити і навіть прибрати за нею. З роками Дженні стала відомою навіть за межами своєї маленької громади у Франкфурті. А історія мандрівного арабського коня тепер викликає посмішки у людей по всьому світу.