Відкрив завісу бекстейджу запису інтерв'ю прессекретар президента України Сергій Никифоров. Він у мережі опублікував кілька коротких, але дуже милих відео, передає Pets 24.

Дивіться також За кілька кілометрів від важких боїв: головні заяви з інтерв'ю Зеленського для Fox News

"Пухнасті гості" на інтерв'ю

Сергій Никифиров показав кілька кадрів бекстейджу. На кадрах видно, як хід розмови Володимира Зеленського та американського журналіста Брета Баєра вирішили перевірити прифронтові котики.

Так, один пухнастий прифронтовий кіт перевірив, чи надійно закріплений провід до мікрофона президента України. Коли він "впевнився", що все надійно під'єднано, то швиденько "зник з кадра".

Котик перевірив, чи надійно під'єднані дроти: дивіться відео

Інший котик спостерігав за розмовою, сидячи на дровах. За кілька секунд і інший "пухнастий гість" зник з кадру.

Другий котик спостерігав за інтерв'ю: дивіться відео

Що заявив Володимир Зеленський в інтерв'ю

  • Під час короткого інтерв'ю президент України відповів на низку важливих питань. Зокрема, він заявив, що вірить лише у юридичні домовленості, а також двосторонні безпекові угоди, які передбачають санкції та зброю.
  • Також Володимир Зеленський заявив, що деокупувати українські території лише військовим шляхом дуже складно. Він додав, що розумніше було б вирішити все дипломатичним шляхом, однак, для цього потрібно тиснути на полі бою, щоб мати сильні позиції.
  • Президент України також закликав Конгрес США надати допомогу нашій країні. Зеленський пояснив, що наша країна може знайти інші шляхи для отримання підтримки, однак ціна може бути дуже високою.