У Каспера Беленюка на сторінці вже понад 600 підписників. Сторінка існує ще з 2018 року: Жан створив її, аби його власна стрічка не була в полоні улюбленця.

Дізнайтеся Які переваги присутності улюбленців на роботі і як це вдається в офісах Purina®

Песик Жана Беленюка Каспер

31 серпня 2021 року Каспер відзначив 12 День народження. У його родині песик з'явився майже незаплановано: заводчиця привезла цуценя "просто подивитися" і не наполягала на усиновленні. Втім, така приманка спрацювала і Каспер залишився у Беленюків.

Каспер дуже хитрий і ніколи нічого не забуває. Зазвичай ввечері мама дає йому смаколик. Якщо забуде – песик сидить біля того місця, де лежить смаколик і мовчки чекає,
– зізнався Беленюк ЗМІ.

Як розповів Жан Беленюк, Каспер дуже любить їздити на авто, щоправда, лише у вечірній час. Тоді він стає лапами на вікно, і не відриваючись дивиться. Удень йому чомусь нецікаво.

Звісно ж, Каспер приміряв золоту медаль свого власника. Борець 4 серпня приніс Україні довгоочікувану золоту медаль на Олімпіаді у Токіо.

Песик Каспер Жана Беленюка / Фото з інстаграму casper_beleniuk, zhanbeleniuk

Погляньте Домашні улюбленці футболістів збірної України: фотодобірка

Що це за порода

  • У Жана Беленюка китайська чубата собака. Ці песики мають тисячолітню історію походження.
  • Китайські чубаті мають пучки волосся на голові, вухах, лапах і хвості. Вони є представниками гіпоалергенних порід і часто стають супутниками життя алергіків.
  • Ці собаки, як правило, дуже люблячі та ласкаві, хоч водночас є енергійними шибайголовами.
  • Вони важать у середньому близько 5 кілограмів, але при цьому досить безстрашні й будуть вірно охороняти свого господаря.
  • Чубаті добре піддаються дресируванню і сильно залежать від людини. Вони не люблять залишатися на самоті.