У провінції Британська Колумбія, де мешкає Арлін із сім'єю, є чимало оленів. Вони нерідко підходять близько до будинків, особливо, якщо там є такі приманки, як різдвяні прикраси у вигляді їхніх родичів.

Це цікаво Як зробити так, щоб кіт дав спокій ялинці: розважте улюбленця з ласощами Felix® Party Mix®

Вперше родина Арлін переробила тривимірну модель оленя у різдвяного Рудольфа 5 років тому. З того часу у грудні до них часто навідуються олені, які, схоже, не можуть відрізнити справжню тварину від іграшкової. Їх не зупиняє навіть червоний ліхтар, який слугує Рудольфові носом.

Щороку на нього нападають чи б'ють, збивають його з ніг і ламають,
– розповіла жінка.

Як справжні олені реагують на різдвяного Рудольфа: дивіться відео


Арлін припускає, що такий інтерес оленів до її прикраси можна виправдати шлюбним сезоном. Самці починають змагатися з суперниками за увагу самок, і приймають за конкурента усе, що нагадує оленя. Зокрема, й пластикового Рудольфа з його реалістичними розмірами, формою та рогами.

За словами жінки, за всі роки, що іграшковий олень прикрашає її домівку на Різдво, він дуже часто страждав. Йому відбивали голову, лапи та інші частини тіла, яке згодом знову лагодили.

Іграшковий Рудольф неодноразово страждав від справжніх оленів / Фото Арлін Чмелік

Попри це, у родини ніколи не виникало думки забрати оленя з вулиці. Вони планують ремонтувати та виставляти Рудольфа на показ доти, доки це буде можливо.

У Німеччині створили ведмедика на честь Ангели Меркель: дивіться відео