Стефані разом із чоловіком розважалися на новорічному корпоративі, який місце проведення якого розташоване приблизно за 50 кілометрів від їхнього дому в Мейфілді. Вдома на них чекали четверо улюбленців – один собака та три кішки.

Це цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

Вони вже виїхали назад до Мейфілду, коли їм зателефонував товариш, і порадив залишатися на місці. Інакше подружжя ризикувало повернутися у самий розпал торнадо. Пара зупинилася у місцевому супермаркеті Walmart, аби зачекати.

Стефані згадує, що вони повернулися у "чорне, як смола" місто. Вона не бачила нічого, окрім погнутих та поламаних дерев. Будинок подружжя зірвався з фундаменту та відлетів на 15 метрів. Усі стіни обвалилися, а довкола буди меблі та інші речі, які перетворилися у сміття.

Але найгіршим було не це – ніде не було видно їхніх домашніх тварин. Жінка думала, що втратила все.

Я не можу народити дитину, тож вони – мої діти,
– поділилася Стефані.

Заручившись підтримкою кузена Стефані Пола, подружжя розпочало пошукову операцію. Вони перевертали та розбирали усе довкола, аби знайти своїх улюбленців у руїнах.

До теми Вижив після торнадо: зворушливі фото кота та його власників на руїнах дому в США

Собаку на ім'я Леді знайшли біля інфрачервоного обігрівача, на якому була частина стіни, кухонна раковина та плита. Якби не обігрівач – врятувати Леді не вдалося б, але він прийняв весь удар на себе. Чотирилапа виявилася щасливицею, і пережила стихію неушкодженою.

Окрім Леді, врятували й двох кішок – Міко та Афіну. Але третю кішку Діну досі не знайшли.

На перший час Стефані з чоловіком та улюбленцями зупинилися у готелі. Вони кажуть, що почуваються щасливими навіть попри те, що будуть вимушені розпочати все заново.

Що відомо про смертоносні торнадо у США

Собака проплив 10 кілометрів річкою у пошуках господаря: дивіться відео