Міллі втекла на місцеві болота та не могла знайти зворотну дорогу. Вихованця вдалося виявити лише на наступний день на прибережній мілині. Проте дістатися до тварини було не так просто – вона боялася людей.

Це цікаво Смачно та корисно: чим збагатити та урізноманітнити раціон улюбленого котика

Крім того, починався приплив, і байдарочники, що відправилися на болото, де застрягла Міллі, не змогли підібратися досить близько до неї, щоб врятувати.

Собака зіслизнула з повідка під час прогулянки / Фото з фейсбуку Denmead Drone Search & Rescue

Байдарочники відправилися на болото, де застрягла Міллі / Фото з фейсбуку Denmead Drone Search & Rescue

Тож рятувальникам довелося піти на хитрощі та придумати цікавий спосіб порятунку собаки. Вони вирішили прикріпити сосиску до дрона, й той літав над головою чотирилапого, привертаючи увагу. План спрацював – Міллі пішла на запах смаколика та вийшла з болота на більш безпечну ділянку.

Це була божевільна ідея. Оскільки Міллі була голодна, це спрацювало. Ми, звичайно, розглянемо можливість використання сосисок і дронів знову. Кожна собака і пошукова операція завжди відрізняються один від одного, але якби ми коли-небудь знову опинилися в подібній ситуації, ми б використовували такий же метод, щоб заманити собаку,
– розповів керівник пошуково-рятувальної команди Denmead Drone Кріс Тейлор.

За допомогою дрона з сосискою: дивовижна історія порятунку собаки – дивитись відео

До теми Кішка врятувала крихітне білченя: як просила господаря допомогти

Домашнього вихованця успішно врятували та повернули власниці.

Міллі дійсно любить їсти, і вона з'їсть все, що ви їй дасте... сиру моркву, огірок, але вона вважає за краще сосиски. М'ясо – це її улюблена їжа, тому висяча сосиска, ймовірно, була кращою, чим вони могли її заманити,
– розповіла власниця Міллі Емма Оукс.

Зараз Міллі в безпеці – після повернення господарі нагодували її різними смаколиками. А в рятувальній службі запевнили, що "безумовно" візьмуть на озброєння такий спосіб порятунку тварин.