У США собака, яку назвали Расс, зник ще в серпні 2021 року. Чотирилапий вистрибнув з машини, коли його господиня поїхала за місто у справах.

Цікаво Підтримують та опікуються долею покинутих тварин: важливі зобовʼязання компанії Purina®

Виявивши зникнення улюбленця, вона намагалася його знайти. Проте через сильні лісові пожежі, які тоді вирували у США, їй довелося швидко евакуюватися. Господиня думала, що Расс загинув, проте за кілька місяців він знайшовся.

У грудні 2022 року місцевий лижник знайшов у лісі безпритульного пса. Собака був під таким товстим шаром снігу, що не міг рухатися. Врятувати його було складно через сильні опади та розташування на схилі гори.

Команда рятувальників термінова вирушила на допомогу, адже розуміла, що ще ніч він може не пережити. Спеціальне обладнання допомогло дістатися та витягнути собаку.

Дивіться фото з фейсбук: як рятували собаку

Завдяки мікрочипу ветеринари швидко дізналися, що пса звати Расс та хто його власники. Чотирилапий уже воззʼєднався зі своєю господинею.

Важливо Собака втішав старшого брата, коли тому наснився страшний сон: що зробив

"Собаки дуже розумні та сильні тварини. Вони здатні виживати без води та їжі протягом тривалого часу. Ми не знаємо, в яких ситуаціях побував цей собака, і як довго він був один. Головне, що він живий", – прокоментували рятувальники.

Собака проплив 10 кілометрів річкою у пошуках господаря: дивіться відео