UAnimals планують зібрати 500 000 на домівки для тварин

UAnimals хоче зібрати 500 тисяч гривень із продажу колекції худі й футболок "Твоє худі — їхня домівка". Вторговані кошти використають на будівництво домівок для безпритульних тварин у прифронтовій зоні.

Читайте також Ще житимеш довгі роки, – щемлива історія прикордонника та собаки, яку він врятував на Донеччині

За приблизними оцінками, із початком повномасштабного вторгнення кількість тварин у притулках у прифронтових областях збільшилася на 60%, а біля самої лінії фронту їх стало вдвічі більше.

Головна мета колекції — зібрати 500 тисяч гривень, завдяки яким буде побудовано домівки для безпритульних тварин у прифронтовій зоні,
– йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 30% вартості кожної придбаної футболки чи худі з лімітованої колекції буде передано на допомогу безпритульним тваринам. Також повідомляється, що до реалізації ініціативи "Твоє худі — їхня домівка" долучився чернівецький бренд молодіжного одягу Morning Star.


Футболки, які можна придбати / Фото Morning Star


Худі з патріотичними зображеннями / Фото Morning Star

Що треба знати про UAnimals

UAnimals — всеукраїнський гуманістичний рух, що існує з 2016 року і пропагує гуманне ставлення до тварин, захищає їх від експлуатації та знущань. За сім років діяльності рух домігся ухвалення в Україні важливих зоозахисних законів, домігся заборони експлуатації тварин у цирках близько 30 українських міст.

На початку війни організація закликала підписати петицію до ООН та Європарламенту з метою притягнути до відповідальності росію за екологічні злочини, вчинені під час війни.