Це відкриття зробила доктор Джессіка Патіньо-Перес з Університету Мессі, яка прослухала безліч звуків, які використовують дельфіни на півночі і півдні країни.
Читайте також Лихо не без добра: через глобальне потепління може зникнути муха цеце – збудник захворювань
Новозеландські дельфіни володіють унікальними діалектами
Дані дослідження показали, що ці дельфіни використовують свої "акценти" для спілкування і координації поведінки. Наприклад, свистки, які вони видають, можуть відрізнятися за тривалістю і частотою залежно від регіону. Це може бути пов'язано з місцевим навколишнім середовищем і особливостями проживання дельфінів у різних місцях.
Ці відмінності, схожі на діалекти у використовуваних людьми мов, можуть мати важливе значення для спілкування між різними популяціями дельфінів,
– кажуть дослідники.
Припускають, що в разі географічного поділу дельфіни з різних регіонів можуть зазнавати труднощів у розумінні один одного, що може ускладнити їхнє спілкування.
Це відкриття не тільки розширює наше розуміння про мову і спілкування у тварин, але також допомагає нам краще зрозуміти культурні та генетичні відмінності між різними популяціями дельфінів.
Новозеландські дельфіни володіють унікальними діалектами / Фото Unsplash
В Атлантичному океані знайдено гіганта, якого 200 років вважали вимерлим
Вчені помітили біля берегів Нової Англії сірого кита. Це стало рідкісним явищем для виду, який протягом століть вимирав у водах Атлантичного океану, поки не зник повністю.
Морський гігант був помічений групою дослідників з Акваріума Нової Англії. Згідно з усім, що відомо науці, його там бути не повинно було.