Витівка вкрай смілива! Нільські крокодили – найбільші в Африці. Вони виростають до 6 метрів завдовжки. Від їхніх шкур відлітають кулі. Вченому загрожувала серйозна небезпека – його могли ковтнути гігантські хижаки. Чим же закінчилася ця місія – читайте далі!

Дивіться також Були дуже голодні: зграя мавп атакувала чоловіка з коробкою бананів – приголомшливе відео

Зоолог переодягся у крокодила і заліз до інших у лігво

Чоловік так ризикував заради наукової мети – прикріпити на крокодилів датчики, щоб відстежувати їхню міграцію та температуру в їхньому лігві. Завдання важливе, адже нільські крокодили перебувають на межі зникнення. І Барр вирушив до Танзанії.

Цього дня я буквально став крокодилом, твариною, вивчення якої присвятив свою кар'єру,
– розповів зоолог.

Разом із інженерами з National Geographic зоолог сконструював маскувальний костюм. Голова-протез крокодила, закріплена спереду. Сам він був у металевій захисній сітці, яку закрив брезентом. Вона була просякнута запахом від крокодилів і бегемотів, щоб замаскувати його людський запах.

Захищений таким чином, він підповз рачки до страшних рептилій. Пересуватися було незручно. До того ж – дуже спекотно, адже стовпчик термометра піднявся вище за 48 градусів, та й сама конструкція важила 36 кілограмів.

Першою небезпекою на шляху стала череда бегемотів. Його вчений успішно подолав у небезпечній близькості від смертоносних тварин. Вони не звернули жодної уваги на псевдокрокодила.

Першою небезпекою на шляху зоолога стала череда бегемотів

Першою небезпекою на шляху зоолога стала череда бегемотів / Фото NatGeo

Після цього він заліз до своїх "родичів". Спершу все було спокійно, а тоді Барр припустився помилки — зробив різкий рух. І інший крокодил обернувся і вони стояли так віч-на-віч. Зоолог не рухався, щоби не спровокувати атаку.

У цей час ззаду до нього підійшов ще один величезний крокодил. Але замість атаки крокодил розташувався поруч і ліг. Він прийняв зоолога за іншого крокодила.

Зрештою вчений зачекав 10 хвилин і зміг відступати. Але після цього випадку так не ризикує. Каже, що почувається занадто старим для подібних місій – енергетика вже не та, що замолоду.