На своїй фермі Goldshawfarm у Північному Вермонті Морган піклується про понад 140 пернатих мешканців. У цьому йому допомагає дружина Еллісон.

Читайте також Імунітет та здоров'я домашніх улюбленців: що потрібно знати кожному власнику

Світ очима качки

Одне з опублікованих в інстаграмі відео відзняла качка фермера. Захопливий ролик демонструє швидкий ритм життя пернатих, які постійно кудись поспішають. У якийсь момент камера трохи намокає, коли птиця збирається поплавати у водоймі. Але коли вона висихає, то можна побачити переплетені качині лапи, коли вона дивиться вниз.

За камерою – півень та курочка

В інших не менш цікавих відео можна побачити світ очима півня на ім’я Олександр Гамілен та курочки, яка піклується про своїх юних пташенят.

Знімають пухнастики

Камера, прикріплена до котика Пабло, розкрила злочин пухнастого. Обходячи ферму, він намагався викрасти їжу собаки. Добре, що неподалік був Тобі, який відігнав Пабло від своєї тарілки.

А коли фермер прикріпив камеру охоронця худоби Тобі, на кадрах видно, як собака старанно стежить за своїм господарем, ну і безпека птахів – теж на його відповідальності.

Ще одне надзвичайно миле відео відзняло кошеня, яке живе у коморі. Досліджуючи ферму, воно м’яко крокує по зеленій траві і навіть чути, як його муркіт.