Собака згризла паспорт нареченого перед весіллям

Житель Бостона, у якого собака з'їв паспорт за тиждень до запланованого весілля в Італії, повідомив, що його терміново записали на прийом до Бостонського паспортного агентства.

Читайте також Вибігла на злітну смугу: авіакомпанія загубила собаку пасажирки у найжвавішому аеропорту світу

Донато Фраттаролі та його наречена Магда Мазрі прийшли в четвер до мерії Бостона, щоб заповнити анкети про намір одружитися. Їхню весільну церемонію заплановано на 31 серпня в Італії.

За кілька годин вони повернулися додому та виявили, що їхня собака Чікі на прізвисько Куряча Котлета згризла паспорт нареченого, а до їхнього вильоту в п'ятницю залишалося трохи більше як тиждень.

Наш дуже милий півторарічний золотистий ретривер вирішив, що, можливо, він не хоче, щоб ми їхали одружуватися. Тому він застрибнув на стійку та подумав, що мій паспорт — це нова мила іграшка, з якою можна погратися,
— розповів чоловік.

Пара звернулася по допомогу до офісів депутата Стівена Лінча та сенатора Еда Маркі. За їхніми словами, обидва відповіли швидко та повідомили, що будуть раді допомогти прискорити процес.

Собака згризла паспорт чоловіка напередодні весілля / Фото UPI

Спочатку чоловікові повідомили, що найраніший час, коли він зможе отримати паспорт, — це в четвер в Атланті, що менш ніж за добу до вильоту в Італію. Але в понеділок вранці він повідомив, що йому вдалося домогтися термінової зустрічі в паспортному відділі Бостона.

Наближається найважливіший день у моєму житті, і я маю бути впевнений, що прийду на нього. Це майже як відмазка "собака з'їв моє домашнє завдання", але з дещо більшими наслідками,
— сказав він.

Чоловік розраховує прийти на прийом у понеділок із новим паспортом. Пізніше Фраттаролі підтвердив у соціальних мережах, що ситуацію "залагоджено".

Собака згриз паспорт нареченого за тиждень до весілля: дивіться відео