Собака їхав за кермом автомобіля

Власник стверджував, що доброзичливий коричневий мисливський собака перестрибнув через сидіння на його коліна в найневідповідніший момент. Про це повідомили правоохоронні органи Словаччини у Facebook.

Дивіться також У США алігатор проник на територію казино-готелю: яка доля рептилії

Пускати за кермо тварин заборонено і цей закон рідко застосовується на практиці. Однак у тихому селі Штеруси, розташованому на північний схід від столиці Братислави, камера контролю швидкості зафіксувала тварину в машині на дорозі.

Місцеві правоохоронці були вкрай здивовані, побачивши зображення особи, яка необережно керує транспортним засобом із твариною на місці водія. Намагаючись усвідомити особливі обставини, влада зрештою вибрала відреагувала на інцидент, опублікувавши кумедну заяву у Facebook.

Містер Пес, ви перевищуєте швидкість у селі. Ваші водійські посвідчення…,
— написали співробітники поліції.

Власника автомобіля знайшли й оштрафували

Власника автомобіля знайшли й оштрафували / Фото з фейсбуку поліції​

Правоохоронні органи оперативно встановили винуватця події та наклали на нього штраф. З усім тим, власник представив досить загадкову історію, щоб виправдати подвиг свого вихованця розігнатися до швидкості 84 милі на годину. За словами чоловіка, коричневий мисливський пес несподівано перестрибнув через сидіння та сів йому на коліна у дуже незручний момент.

Ситуація, яка спочатку здавалася комічною, виявилася неточною. Всупереч початковим припущенням, аналіз кадрів не виявив раптових рухів у моменти, що передували знятому зображенню.