Рікі Оуенс повернувся з магазину додому та поставив усі продукти поруч з холодильником. Після цього залишив двері будинку відчиненими й вийшов.

Цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

Коли чоловік повернувся, то помітив, що його кіт Гордон злісно ходив навколо крісла. При цьому він шипів, випускав на нього кігті та відстрибував назад. Рікі так і не зрозумів, що відбувається з чотирилапим, але знову покинув будинок.


Рікі з котом / Фото Ricky Owens​

Повернувшися, він побачив, що кіт вже шипів на пакет з продуктами. Рікі підняв сумки з покупками, й виявив, що за кілька сантиметрів від нього та чотирилапого – метрова тигрова змія. Вона є однією з найотруйніших і найнебезпечніших в Австралії – зустріч з нею може закінчитися плачевно.

Читайте також Реальний кіт зі "Шрека": у соцмережах знайшли копію персонажа мультфільму

Змія одразу втекла під холодильник, а Рікі довелося ризикнути, аби дістати її. "Я бачив лише кілька дюймів живота змії, що стирчить з-під холодильника. Я не знав, де її голова, а де хвіст", – зазначив Рікі.


Тигрова змія / Фото Ricky Owens​

Чоловік зміг її схопити за хвоста, а тоді він перекинув змію через паркан на задньому дворі. Після цього випадку Рікі зазначив, що буде серйозно ставитися до дій свого кота, а також закриватиме двері.