Цього разу полярникам з української антарктичної станції "Академік Вернадський" вдалося сфотографувати активну і емоційну розмову пінгвінів. Кадри вийшли дуже кумедними і насиченими.

Раніше Українці в Антарктиді розбудили величезного кита – фото, відео

Автору фото Євгену Прокопчуку вдалося підійти до пінгвінів фактично впритул. Тому всю емоцію птахів вдалося передати на фото. Втім, на жаль, кадрами не передати шуму, з яким розбишаки сваряться.

Спілкування між пінгвінами може бути різним. От, наприклад, пінгвіни Аделі, місцеві розбишаки та балагури, з'ясовують відносини дуже емоційно та гучно. Нам вдалося спіймати момент, коли адельки ведуть активну та дружню розмову між собою,
– написав Євген Прокопчук.

Що відомо про пінгвінів Аделі?

Це вид пінгвінів, поширений на всьому узбережжі Антарктиди та антарктичних островах. Морські птахи мають довжину тулуба близько 70 сантиметрів і вагу близько 6 кілограмів.

Свою назву вони отримали завдяки французькому досліднику Дюмону д'Урвію. Він вирішив увіковічнив ім'я своєї дружини Аделі і дав таку назву новому виду. Втім, ці пінгвіни мають сварливий характер і полярники між собою називають їх "адельками".

Дані на основі Вікіпедії