Корат

Сьогодні корат вважається національним надбанням Таїланду, тому його вивіз обмежений. На батьківщині цих кішок називають – "та, що приносить щастя", адже їх вважають символом процвітання.

Цікаво Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

За темпераментом вони спокійні, грайливі, активні та ласкаві. Проте одночасно вони досить егоїстичні, ревниві, дуже прив'язані до господарів. Ця порода полюбляє спокійне середовище та спокійних людей.

Корат
Корат / Фото Getty Images

Турецька Ангора

Ця порода вважається предком перської кішки. Відомо, що довгошерстих кішок білого кольору тримали в королівських палацах у Франції, Англії та інших європейських країнах.


Турецька Ангора / Фото catobsessed

Ангорські кішки рухливі, активні, грайливі та ладнають з дітьми. Крім того, легко адаптуються до умов навколишнього середовища.

Сингапурська кішка

Сингапура була завезена з острова Сингапур із Південно-Східної Азії. Відомо, що на батьківщині на кішок не звертали особливої уваги. Проте американцям сподобалася тварина й у 1975 році кілька екземплярів привезли до США.

Це невеликі кішки, які за вдачею спокійні та тихі, проте від природи вони обережні та полохливі. Крім того, дуже прив'язуються до господаря й постійно за ним ходять.

Сингапурська кішка
Сингапурська кішка / Фото Pinterest

Менська кішка

Порода виникла на острові Мен у 16 столітті. Безхвостість у котів з'явилася в результаті генетичної мутації, яка стала звичайною на острові. Цей ген є домінантним та має високий ступінь проявлення.

Менська кішка
Менська кішка / Фото flipboard

Менська кішки не вимагають за собою особливого догляду. Вони охайні, виховані та вкрай рідко створюють проблеми для своїх господарів. Проте густа шерсть з щільним підшерстям вимагає уваги, адже її постійно потрібно вичісувати.

Кішкам цієї породи важливе збалансоване, високоякісне харчування. Кошенята ростуть дуже швидко, досягаючи розмірів дорослих кішок у віці всього декількох місяців, тому їм потрібно більше кальцію та вітамінів.

Гавана браун

Назву отримала на честь кубинських сигар, оскільки забарвлення тварин цієї породи з шоколадно-коричневим відтінком дуже схоже на колір сигар.

Гавана браун
Гавана браун / Фото Cat United

Важливо Кішка регулярно приносить сусідам квіти: відео незвичайного вчинку чотирилапої

Гавана браун має грайливий характер та дуже віддана. Крім того, для неї є важливою людська увага та турбота. При появі у домі іншої кішки, поводяться дружно.