Коли шіба-іну, якого назвали Денг-Денг, був 1 рік, господар привів його до Центру дресирування тварин. Його мали навчити різних команд, наприклад, сидіти, подавати лапу, не брати нічого без дозволу.

Цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

Чоловік сплатив за рік утримання та зник. Понад 7 років намагалися змусити господаря забрати собаку та сплатити борги. Згодом співробітники Центру вирішили знайти собаці нову найкращу сімʼю.


Денг-Денг / Фото BBC

Як відбувався аукціон

Суд Пекіна постановив виставити 8-річного пса на аукціон після того, як не вдалося знайти його власника. Стартова ціна була символічна – 78 доларів, а торги мали тривати добу.

Проте у трансляцію почали заходити люди з усього світу, які щоразу підіймати ставки. Через це аукціон довелося продовжити ще на 5 годин.

Фінальна ставка була – 25 тисяч доларів. Тепер Денг-Денг відправиться до нової родини.

Що відомо про породу Шіба-іну

Існує декілька гіпотез щодо походження її назви. За однією з них слово "шіба" може бути похідним від слова "шібафу", що означає пучок трави, позаяк колір шерсті нагадує колір пожовтілої трави. За іншою – походить від старого місцевого значення слова "маленький".

Важливо День прав тварин: 3 випадки, коли звірі подавали в суд на людину

Шіба-іну дуже дисципліновані та охайні, відрізняються розумом та кмітливістю. У будинку собаки непогано уживаються з усіма, включаючи кішок. Виняток – птиці і гризуни, які сприймаються ними як здобич.

Це може вас зацікавити: як навчають собак-прикордонників