Вид, занесений до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, отримав шанс до порятунку. На початку грудня в зоопарку Нью-Йорка вилупилися 6 дитинчат комодського варана.

Читайте також Pro Plan® FortiFlora®: як підтримати імунітет улюбленця під час свят

Новонароджені ящірки можуть стати світлим майбутнім для виду.

Що відомо про варанів

Комодський варан може сягати понад 65 кілограмів та 3 метри у довжину. Рептилії отруйні – їх укус може завдати шкоди людям. Окрім того, хижаки – справжні ненажери. Варани можуть поглинати за 1 раз аж 80% маси свого тіла. Живуть тварини в Індонезії.

Зараз лише 350 особин з 1200 у світі можуть розмножуватися, що несе загрозу для цілого виду. Окрім того, варани можуть бути канібалами, що змушує організовувати їм окремі вольєри.

У США народилися комодські варани: дивіться відео

Тваринам загрожує зміна клімату – глобальне потепління та підвищення рівня моря можуть нашкодити варанам.

Зоопарк Бронксу закликав відвідувачів та підписників на ютуб-каналі звернути увагу на те, що тварини потребують захисту та відновлення – це можна зробити, зменшивши забруднення середовища.

Дракони Комодо є одними з найчарівніших видів на планеті, і ці дитинчата стануть майбутнім для цього виду. Вони стануть чудовими послами для своїх диких побратимів, оскільки допоможуть нам підвищити обізнаність про потреби збереження природи,
– зазначив Дон Бойер, куратор герпетології в зоопарку Бронксу.

Дитинча комодського варана / Фото зоопарку Бронксу