Про любительку фастфуду розповів у мережі чоловік на ім'я Джефф Клатч. На своїй сторінці у фейсбуці він написав, що одного разу захотів пообідати гамбургером, тож заїхав у Burger King.

Це цікаво Ідея для подарунка котику на Новий рік: що точно сподобається пухнастому гурману

Він чекав на своє замовлення в автомобільній черзі, коли помітив білку, яка сиділа біля вікна оператора. Спершу це видалося чоловікові дивним, але раптом він побачив, як з вікна висунулася рука з картоплею фрі. Недовго думаючи, білка забрала частування та відійшла з ним у бік, аби ніхто не заважав їй обідати.

Її помітили й інші люди, які стояли в черзі. Джефф зауважив, що чув сміх з інших автомобілів, але тваринка на це не зважала. Чоловік зробив кілька фото та опублікував їх у мережі. Виявилося, що він не перший, хто зустрівся з білкою. Ба більше, вона приходить до Burger King щодня, аби підживитися улюбленою картопелькою.

Білочка щодня приходить на обід у Burger King / Фото Джеффа Клатча

Інших користувачів мереж розсмішив та вразив практичний підхід білочки до обіду. У коментарях вони захоплювалися гризункою та її любов'ю до картоплі фрі:

  • "Це так мило";
  • "Розумна білка! Їй навіть не потрібно за це платити";
  • "Дуже мило, недивно, що вона така пухкенька";
  • "Це моя тотемна тварина";
  • "Це зробило мій день".

Дивіться також Мережу підкорив білий кіт, який любить купатися у ванні: відео пухнастика

Це цікаво – у Вінниці живе пелікан, який вміє жонглювати і розуміє людей: дивіться відео


Текст публікації Джеффа Клатча

Сьогодні мені захотілося гамбургера на обід. Проїжджаю і бачу, що ця білка просто стоїть біля вікна. Було трохи дивно, аж поки я не побачив, що з вікна висовується рука з картоплею фрі. Білка підходить і бере їжу просто з руки. Я почув сміх з машини позаду мене. Це добре. Я люблю картоплю фрі, то чому білці не можна її любити?
Чудове шоу, щасливих свят вам, Burger King.