Свідком історії про собаку став львівський науковець Юрій Підлісний. Він ще разом із 10 відпочивальниками був на каяках Дністром, коли до їхнього табору прибилася тварина.

Цікаво Які переваги присутності улюбленців на роботі і як це вдається в офісах Purina®

Двоє з відпочивальників – Григорій та його дочка – вирішили забрати собаку до себе до дому.

Собака прив'язалась до туристів

Пан Григорій, який урятував собаку, згадав, що спочатку його помітили, коли туристи ночували у перший вечір. Це було на річці Серет, яка впадає у Дністер.

Ми сплавлялися і побачили собаку. Подумали, класно, пожартували. Діти її годували. Зранку проснулися і бачимо, що знову та собака з нами,
– відзначив чоловік.

Наступного ранку табір згорнули, і відпочивальники почали сплавлятися по Дністру.

"Ні з того ні з сього, дивлюся – а собака пливе! Там Дністер дуже широкий. Метрів 150 – 200, а він перепливає з берега на берег. Я просто був шокований", – наголосив Григорій.

Собака пливе річкою: дивіться відео

Тварину порівняли з Хатіко

Коли сплав завершився, то Григорій із донькою сіли в машини та поїхали додому. Проте батько з дочкою вирішили повернутися по собаку. Знайшли тварину на місці паромної переправи – сиділа по ту сторону річки. Туристи назвали її пані Лариса.


Георгій та його донька із собакою / Фото з фейсбук-сторінки Юрія Підлісного

Григорій підійшов до паромника і запитав, чи не бачив він собаки з чорним хутром. "А він каже і сміється: "А ось ваш Хатіко. На протилежному боці чекає цілий день". Сонце заходить, а там тільки вушка стирчать".

Чоловік гукнув собаку ім'ям Лариса, а вона відкликалась. "Вона чух-чух – перебігла і переплила ту річку", – розповів Григорій.

Собака поки на Тернопільщині

Собака, який вирізняється вірністю, тимчасово живе у містечку Чортків на Тернопільщині. Туристи планували забрати його до себе додому, але живуть на останньому поверсі багатоповерхівки.

Варто прочитати Гучний рекорд собаки-мандрівниці з Києва: скільки країн вона відвідала

Тварину тимчасово завезли до тітки в село. Господарка Марія Пристай відзначила, що собака поводиться спокійно.

Дуже ласки хоче, а також гратися і бігати. Чемненька, курей, гусей, качок не чіпає. Біля кліток кроликів сидить цілий день,
– запевнила господарка.

Для пані Лариси шукають господарів

Наразі для собаки шукають того, хто б взяв її до себе додому. Поки тварина чекає на нових господарів, то у селі вже встигла подружитися ще з іншими собаками.

Собака проплив водоймою у пошуках господаря: дивіться сюжет 24 каналу

Тварина добре ставиться до всіх чотирилапих знайомих. Хоч підвищеної уваги до себе не полюбляє.

"Якщо хтось її візьме, то не пошкодуєте. Гарантую!" – підсумував Григорій.