Представники британської благодійної організації Guide Dogs опитали 1000 власників собак, аби дізнатися про музичні вподобання їхніх улюбленців. Вони склали справжній рейтинг різдвяних пісень, які подобаються нашим чотирилапим друзям – це готовий святковий плейлист.

Це цікаво Pro Plan® FortiFlora®: як підтримати імунітет улюбленця під час свят

На першому місті топу домашніх улюбленців опинилася вічна класика – пісня Last Cristmas легендарного дуету Wham. За неї проголосували 10% опитаних.

Улюблена пісня собак – Last Christmas: дивіться відео


Наступні сходинки собачого рейтингу зайняли Jingle Bells у різних виконаннях (9%) та композиція Мераї Кері All I Want for Christmas is You (6%).

На другому місці – Jingle Bells: дивіться відео


Серед інших святкових пісень, які часто називали респонденти – Driving Home for Christmas Кріса Рі, It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas Майкла Бубле та A Wonderful Christmas Time Пола Маккартні. Також власники собак зауважили, що їхнім улюбленцям більше подобається весела та енергійна музика, ніж тихі, повільні та інструментальні мелодії.

У різдвяному топі собак – All I Want for Christmas is You: дивіться відео

Навіщо собакам музика

Опитування показало, що музика подобається 90% собак. Вона впливає на них по-різному. Комусь вона надає заряд енергії, а іншим – допомагає заснути. Чверть опитаних власників запевняють, що музика допомагає тваринам зберігати спокій та почуватися комфортно.

Що стосується святкового періоду, він нерідко буває важким для домашніх улюбленців – у них може змінитися розпорядок дня, а вдома та на вулицях з'являтиметься більше людей. Музика, особливо та, що найбільше подобається чотирилапим, неодмінно допоможе їм впоратися зі стресом та заспокоїтися у неочікуваних ситуаціях.

Корисно знати – що передбачає зоозахисний закон: дивіться відео