Фото ціною в життя

43-річний мандрівник був атакований стадом слонів під час сафарі з трьома супутниками. Група зіткнулася зі стадом слонів, серед яких були молоді телята, що змусило ватажка розлютитися і почати напад на туриста. Інші слони стада також взяли участь у нападі.

Читайте також Не на того напала: в Індії чоловік до смерті покусав змію, яка хотіла вбити його

Туриста спершу доправили до лікарні, де він пізніше помер від отриманих травм.

Відвідувачі парку повинні розуміти, що це дикі тварини. Ви не можете просто вийти з машини і підійти до тварини. Селфі або можливість сфотографуватися з твариною, яка може побачити у вас загрозу або загарбника їхньої території, можуть мати жахливі наслідки,
– йдеться у повідомленні.

Загиблий турист проігнорував попередження попутників і транспортних засобів, що проїжджали повз, як з'ясував Тамі Матшего, генеральний директор Північно-Західної ради з питань парків і туризму Південної Африки, про що свідчить трагічний поворот подій.

Він також додав, що туристам постійно нагадують про те, як важливо залишатися у своїх транспортних засобах під час відвідування парку, а також зберігати безпечну відстань між тваринами та їхніми транспортними засобами. Виходити з транспортних засобів тільки в безпечно відведених місцях.