Так, дослідникам вдалося виявити ще декілька нових видів. Таких представників складно помітити, оскільки вони є майстрами загадкового камуфляжу і їх важко помітити в листі.

Читайте також Зуби-леза та напівпрозора шкіра: в Португалії виявлено новий вид морських слимаків

Нові види комах схожі на "живі листочки"

У відкритті вчені успішно ідентифікували 7 раніше невідомих видів листових комах, яких ще називають "ходячими листками". Ці захопливі істоти вже давно становлять виклик для дослідників через їхню невловну природу маскування, однак завдяки ретельним дослідженням і спостереженням вчені подолали ці труднощі, проливши нове світло на ці дивовижні види.

Представники цих видів насправді належать до загону Phasmatodea, який також охоплює паличників. За даними Товариства ентомологів-аматорів, цей загін загалом налічує понад 2 500 видів з величезною різноманітністю фізичних особливостей. Наприклад, деякі з них майстерно камуфлюються під пошкоджене листя.

Це відкриття є надзвичайно важливим, оскільки науці сьогодні відомо близько 3 500 видів паличників і листових комах, при цьому останніх на сьогодні описано трохи більше ніж 100 видів. Саме тому нове відкриття таке важливе, щоб дізнатися більше про цих особливих майстрів маскування,
– каже співавтор дослідження Свен Бредлер.

У новому дослідженні команда учених з Геттінгенського університету та різних міжнародних установ успішно розширила теперішній каталог науково визнаних комах. Автори дослідження підкреслюють величезні переваги камуфляжу для захисту комах від природних хижаків у місцях їх проживання. Однак ця адаптація створює серйозну проблему для дослідників, які сильно залежать від візуальної ідентифікації для точної класифікації нещодавно відкритих видів.

Комахи B і C належать до одного виду, а комаха A – до зовсім іншого виду / Фото ZooKeys ​

За словами керівника дослідження, доктора Сари Бенк-Обен, їм з колегами вдалося ідентифікувати лише деякі види за їхніми генетичними характеристиками. Наприклад, у дослідження були включені деякі окремі особини, знайдені в Індії, які, як вважалося раніше, належали до виду, широко поширеного по всій Південно-Східній Азії. Пізніше виявилося, що вони належать до абсолютно нового виду.

У своїй роботі дослідники використовували зразки, зібрані в польових умовах, а також записи музеїв і приватних колекціонерів, окрім того, дані спостережень цивільних науковців.

На "небесних островах" виявили листяного гекона Фулбрайта

Під час вечірньої експедиції "небесними островами" В'єтнаму вчені зробили відкриття, яке вразило їх. Вони натрапили на дивне та надзвичайно незграбне дитинча тварини, яке привернуло увагу дослідників. Ця дивовижна істота показала себе як абсолютно новий вид, раніше невідомий науці.

Цей новий вид виростає всього до 9 сантиметрів завдовжки, а його забарвлення повністю залежить від статі та віку. Який вигляд має істота – дивіться за посиланням!