Прю Барбер зазначила, що у неї жахливий зір, тому спочатку вона подумала, що на дорозі лежить пластиковий пакет. Проте, коли підійшла ближче, то зрозуміла, що це цуценя. Навколо їздили вантажівки, машини та мотоцикли, які уникали його, проте ніхто не зупинявся.

Цікаво Які переваги присутності улюбленців на роботі і як це вдається в офісах Purina®

Жінці ледь вдалося посадити цуценя на скутер та відвезти до себе додому. Там він був таким наляканим, що тиждень не виходив з пральні, тому що зовсім не довіряв людям. Згодом цуценя, якого назвали Мерфі, почало покидати свою "схованку" та навіть дозволило себе погладити.

Для Мерфі довіра була головною проблемою. Він дуже боявся людей. Але вже через тиждень почав притискатися до мене, коли я сиділа на дивані. Зараз, коли він бачить людину, йому потрібно близько 5 хвилин, щоб вивчити його, а потім просто підходить, виляє хвостом, плюхається на коліна і дивиться в очі,
– пригадала Прю.


Мерфі / Фото Prue Barber

Також Мерфі дали ще одне особливе прізвисько – "Скажений пес Мерфі". "В певний час дня він буде бігати, як божевільний, та заповнювати собою весь простір. Він навіть змушує старших собак грати в "погоню". Крім того, може підійти до собак, які не хочуть з ними нічого робити, і облизати їм рот. Тоді навіть вони піддаються його милості", – зазначила Прю.

Прю зазначила, що найголовніше в роботі з такими собаками, це терпіння та час. Рано чи пізно навіть найнедовірливіший та переляканий пес змінюється, коли розуміє, що його люблять і про нього піклуються.

Читайте також Пес збив ведучу з ніг в прямому ефірі: кумедне відео подивилися тисячі глядачів

"Зараз Мерфі – це чисте щастя. Він справжній артист та скажено гарний пес. Я хочу, щоб люди знали, що будь-хто може врятувати тварину. Все, що для цього потрібно, трохи співчуття, доброти та терпіння. Врятовані собаки завжди дуже вдячні за другий шанс, який їм дали", – додала Прю Барбер.