Це і є лисі морські свинки скінні, які не схожі на жодну із тварин. Таких істот можна побачити у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі. Що треба знати про них – нижче у матеріалі!
Читайте також Виглядає моторошно: у США з'явилася на світ двоголова змія
У львівському екоцентрі живуть морські свинки скінні
Директор центру Ігор Антахович розповів, що двох самок принесли львів'яни, які виїхали за кордон. Тваринки жили у них вдома, звикли до людей і зовсім ручні.
Морські свинки скінні / Фото Львівський еколого-натуралістичний центр
Свинки, віком до двох років, поки що не мають імен. Тому у центрі оголосять конкурс на кращі імена.
Диво-істоти їдять зерно, в основному овес, сухарі хлібні та овочі й фрукти. Цікаво, що вони споживають їжу по 5 –
6 разів на день.Вони дуже приємні на дотик. Хоча й без шерсті, але мають приємну теплу шкіру,
— говорить Антахович.
Зазначається, що морські свинки скінні виведені у лабораторії в Канаді.
Свинки виведені в лабораторії / Фото Львівський еколого-натуралістичний центр
Що треба знати про цих істот?
Вважається, що ці безшерсті морські свинки з'явилися в результаті спонтанної генетичної мутації у 1978 році. Однак лише на початку 1980-х років для навмисного поширення цієї унікальної риси були використані методи селекційного розведення.
Крім популярності як домашніх компаньйонів, їх безволосість робить тварин ідеальними для наукових експериментів, зокрема у сфері дерматології. Причина, через яку їх використовують у таких дослідженнях, полягає в тому, що їхня шкіра схожа на людську.
Деякий час морська свинка скінні навіть вважалася елітною породою, оскільки ціна на неї була значно вище, ніж ціна на звичайну морську свинку.
Попри свою, здавалося б, лисину, свинка має м'який і оксамитовий дотик, оскільки її тіло вкрите тонким шаром пуху. Деякі особини можуть мати плями шерсті біля носа, на спині та ногах.