Зняти таку кумедну і зворушливу картину вдалося студенту, який просто навчався у своїй кімнаті. Він виклав відео в інтернет і воно стало набувати шаленої популярності.

Важливе У чому переваги стерилізації кішки і який догляд потрібен після операції

Мама-опосум несе на спині малят

Тварина пройшлася товстим, скоріш за все, електричним проводом. Він висить щонайменше на висоті 2 чи 3 поверху. Дріт проходить зовсім поруч із вікном хлопця, який встиг зняти картину.

На кадрах чути його неприховане здивування. Спершу він просто подумав, що це одна тварина бігає проводом, але коли наблизив камеру, стало зрозуміло, що це одна велика мама і її 7 малят.

Мама обережно і повільно – крок за кроком – несе своїх малят на спині. Вони ж, дружно обліпивши її від мордочки до хвоста, тримаються в купі. Жоден із малих не постраждав.

Мама-опосум переносить на своїй спині малят: дивіться відео

Виявилося, що така поведінка матері-опосума – досить звична і характерна для цього виду.

Кумедне Погані хлопчики: фото собак, які щойно вчинили "злочин" і зовсім не шкодують

Опосуми: "гра в мертвого" і поїздки на спині

Джерело: National geographic

  • Опосуми – чудові альпіністи, які проводять більшу частину свого часу на висоті.
  • У цьому їм допомагають гострі кігті, які чіпляються в кору, і довгий хвіст, який можна використовувати як додаткову кінцівку.
  • Опосуми гніздяться в ямах дерев або в барлогах, зроблених іншими тваринами.


Самка опосума і її малята / Фото з acilnews.org

  • Ці тварини найбільш відомі тим, що називають "грати на опосума". Під загрозою собак, лисиць або інших більших хижаків опосуми іноді падають на бік і лежать на землі з закритими очима. Вони висолоплюють язик і взагалі здаються мертвими.
  • Існує кілька десятків різних видів опосумів. Що цікаво, у Північній Америці їх часто називають посумами, без початкової літери "о".