Так дивують свою хазяйку та фанатів пацючки Омлет і Пончик, які старанно вивчають нові трюки.

Це цікаво Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

Дівчина з Блаксбергу, США, навчає своїх домашніх улюбленців захопливим трюкам. Щуриків навчають проходити через труби та загорожі, возити візочок та навіть грати у спортивні ігри – баскетбол та волейбол.

Власниця тренує своїх пацючків різним трюкам: дивіться миле відео

Здібні пухнастики сумлінно тренуються під наглядом хазяйки Естер – ютуберки та власниці приблизно 10 пацючків.

Чи не щодня Естер викладає у соцмережах, як її улюбленці виконують різноманітні трюки. Дівчина вже навчила щуриків грати в боулінг, смажити іграшкове барбекю, брати участь у перегонах з перешкодами та приносити речі.

Естер навіть навчила тваринок малювати картини. Процес створення та результат дівчина публікує на редіті чи в інстаграмі.

За кожен виконаний трюк щурики отримують смачне заохочення / Відео з редіту Естер

Естер навчає своїх підписників, як правильно тренувати тварин – щоб це було легко для власників та весело для пацючків. Дівчина розповідає, як зацікавити пухнастиків та заохотити їх до тренувань. За виконані трюки щурики отримують ласощі, а навчання тваринок відбувається в ігровій формі.

Пацюки радо підтримують гру з господинею – тваринки раді провести час з Естер та отримати смачне заохочення.

Читайте також Дівчина разом з собакою створює пародійні версії відомих картин: курйозні фото

Також дівчина має свій сайт та магазин. Естер продає товари для догляду за тваринами, приладдя для тренувань, календарі з щуриками та твори своїх підопічних – картини, які намалювали пухнастики.

Щурик малює картини

Картини, які малюють пацючки, дівчина продає у своєму магазині / Фото з магазину Естер

Щурі – чудові вихованці

Часто люди не хочуть заводити пацюків у якості домашніх улюбленців – щурики асоціюються з хворобами та загрозою. Насправді ж декоративні щурі – чудовий варіант для тих, хто не готовий заводити кота чи собаку.

  • Ці тварини – напрочуд соціальні істоти, які люблять свого власника та завжди готові погратись. Щоправда, якщо хазяїна часто немає вдома, краще завести одразу двох пацючків – їм буде весело та цікаво без нагляду господаря.
  • Щурики дуже розумні. Вчені стверджують, що пацюки розумніші навіть за котів, тому можуть легко піддаватися дресуванню.
  • Самі тварини, всупереч поширеній думці, не переносять хвороби та віруси – це роблять дрібні паразити на їх шкірі. Якщо регулярно мити пацючка та доглядати за його шерстю, то будуть здорові усі – і тварина, і власник.