У Львові командир роти 4 батальйону Мар'яна Гоїнець та її напарник Остап Охримович врятували мешканку багатоповерхівки. Це сталося на вулиці Грінченка 13 вересня.

Читайте також В Києві домашній кіт покусав двох людей, через деякий час в нього виявили сказ

Подробиці курйозного інциденту

Як згодом з'ясувалося, у квартирі кіт стрибнув на двері та зачинив жінку на балконі. Вона там перебувала понад 2 години. Вдома їй нікому було допомогти, адже чоловік в цей час перебував на роботі, а онука поїхала до села. Сусідка це побачила та викликала поліцію. Вона заявила, що ця 65-річна жінка нещодавно перенесла складну операцію, через що їй не можна хвилюватися.

Патрульні приїхали на виклик та були здивовані, що все сталося через кота-вередуна. Небайдужий чоловік відчинив свій гараж та позичив співробітникам поліції драбину. За допомогою неї Остап Охримович дістався другого поверху та потрапив до квартири через вікно, після чого відчинив балкон. Жінка подякувала правоохоронцю за визволення.

Правоохоронці визволяють жінку з пастки: відео Національної поліції України

Інші новини про котів

  • В Алжирі під час святкування Рамадану кіт втрутився у молитву, застрибнувши на плечі імама. Це сталося в мечеті Абу Бакр аль-Сіддік. Очевидці зафільмували кумедний інцидент на відео.
  • Раніше в Одеській області, жінка стікала кров'ю та втрачала свідомість. Як з'ясувалося, кішка їй прокусила променеву артерію. На щастя господарка змогла викликати швидку допомогу, а медики вчасно приїхали та врятували її.
  • Нагадаємо, кіт Шайба знайшовся. Воїн ЗСУ Олександр Ляшук, який повідомляв про його зникнення, пізніше заявив, що пухнастика допомогли повернути його побратими.