На теренах Бродівського лісфонду "Карпатського лісового офісу" на Львівщині зафіксували найбільшу в Україні популяцію бізонів. Мовиться про стадо у 114 особин.

Дивіться також У національному парку США побачили єдинорога: хто це був насправді

Умови бізонам цілком походять

Умови поселення зубрів, зважаючи на кормову базу та захисні властивості мисливських угідь, близькі до їхнього ареалу.

Більшість тварин належать до біловезького підвиду.

Чисельність стада залежить від умов і потреб тварин. Впливає на це і якісний догляд фахівців, охорона, забезпечення водопоєм, підгодівля тварин. Впливають також природні фактори – старіння зубрів і їхня природна смертність,
– мовиться в дописі.

Бізони добувають їжу самостійно, однак протягом зимового періоду їх також забезпечують працівники лісництва.

12 особин диких бізонів завезли на Львівщину ще в 1980-х роках із Литви. У 2007 році задля збереження єдиної в Україні популяції зубрів біловезької лінії в угіддя підприємства завезли ще 12 особин зубрів кавказької лінії.

На Львівщині мешкають бізони: дивіться відео

Полярники показали, як пінгвіни гойдаються на айсбергу

  • Напередодні Святвечора полярники поділилися напрочуд милим відео з пінгвінами. На опублікованих кадрах малята гойдаються на невеличкому айсбергу. Милі кадри полярники зафільмували під час морського виїзду. На айсбергу пернаті влаштували справжню різдвяну вечірку.
  • Полярники розповіли, що на айсбергу зібралися субантарктичні пінгвіни. Їх часто можна зауважити на світлинах Національного антарктичного наукового центру.
  • Навколо станції мешкає понад 5 тисяч таких друзів. Окрім того, до тусовки доєдналися й пінгвіни Аделі. Їх на острові – небагато.