Чоловік врятував кошеня і став багатим

Кур'єр почув крики тварини, яка потрапила в пастку, під час роботи. Чоловік знайшов кошеня наступного дня і купив лотерейний білет, повіривши у свою удачу. Він виграв 717 500 доларів.

Дивіться також "Місія неможлива": жителі Алабами декілька днів намагалися зловити козла Біллі – кумедне відео

Кур'єр із Такоми прибув на його робоче місце, щоб забрати пошту та пакунки для доставки, але був насторожений криками істоти, що опинилася під загрозою. Попри те, що спочатку намагалися знайти джерело біди, чоловік повернувся наступного дня, і знову почув нявкання. Проявивши рішучість, листоноша успішно знайшов пухнасте кошеня, яке випадково опинилося в пастці в замкнутому просторі.

Американець поклав тварину в кишеню своєї толстовки й дозволив їй дрімати до кінця зміни.

Настрій Вальдхерра піднявся, коли він успішно врятував безпорадне кошеня. Сповнений оптимізму, він імпровізовано відвідав магазин, де придбав білет лотереї Hit 5.

У мене сьогодні щасливий день. Можливо, мені варто купити лотерейний білет,
— згадує листоноша.

За кілька днів Вальдхерр разом із дружиною перевірив результати розіграшу і дізнався, що виграв 717 500 доларів.

Головною причиною свого виграшу чоловік вважає порятунок кошеняти / Фото з фейсбуку Joe Waldherr​

Щасливчик пояснив виграш порятунком безпорадного кошеня, якого вони з дружиною ніжно охрестили Персиком. Зі свого нового багатства він має намір залишити частину для особистого користування, щедро підтримуючи вихід своїх батьків на пенсію та роблячи значні пожертви на благодійні цілі.

Американець додав, що у них із дружиною є все, що потрібно, тому вони хочуть допомогти й іншим.