Руда не збиралася позувати рятувальнику, і вирішила стати безпосереднім автором відеороликів. Вона схопила пристрій і втекла з ним, поки він ще записував.

Дивіться також Тварини теж люблять гроші: зі шлунка алігатора витягли 70 монет – приголомшливе фото

Допитлива лисиця вкрала телефон рятувальника

На відео видно, як лисиця кладе телефон під найближчий кущ і нюхає його, встигнувши при цьому зробити селфі-відео. Фіцкоста наздогнав тварину і примудрився повернути телефон.

Насправді в лісі було дві лисиці, хтось зателефонував у RSPCA і повідомив, що одна з них була поранена. Я налаштував свій телефон на зйомку, і коли готувався зловити лисицю з їжею і капканом, вона підбігла, обнюхала телефон і втекла з ним!
— поділився офіцер служби порятунку тварин Бен Фіцкоста.

За словами очевидця, лисиця зробила його день дуже кумедним.

Як це було: дивіться відео

Офіцеру довелося бігти підтюпцем, щоб наздогнати лисицю і повернути телефон, – він знав, що руда кине його десь у кущах.

Після цього рятувальнику вдалося знайти другу лисицю і надати їй необхідну допомогу.

Врятований від бійні 30-кілограмовий кролик став зіркою соцмереж

30-кілограмовий кролик Алекс, якого врятували від бійні у 2020 році, став зіркою соціальних мереж, зокрема в TikTok та Instagram. Господарі часто привозять свого домашнього улюбленця до лікарень та аеропортів, аби підбадьорити людей.

Його господарі Джош Роу та Кей Като кажуть, що забрали фламандського велетня з м'ясного ринку в Модесто, що у штаті Каліфорнія (США). Так, трирічний кролик став місцевою знаменитістю у Сан-Франциско. Людям дуже подобається його характер і дивовижні розміри.