Курка, що уникла смерті, стала домашнім улюбленцем

Відтоді птаха проживає найкраще життя – катається на скейті і їздить в колисці велосипеда. Курка, навіть, спить з маленькою дівчинкою в одному ліжку і робить з нею уроки.

Дивіться також Як Том Круз та Джеймс Бонд: єнот виконав небезпечний трюк на стелі прямо в центрі Нью-Йорка

Господиня вихованиці працювала з фабричним фермером, коли він сказав, що всі ці курчата підуть на забій. Згодом чоловік подзвонив і сказав, що деяких курчат не взяли, і їх можна забрати. Жінка взяла трьох, й почала їх виходжувати.

До курки дуже прив'язалася донька жінки. Вона дала їй ім'я Хенрієтта, й проводить з нею майже увесь свій час. На деяких кадрах відео видно як дівчинка, навіть. возить свою "подругу" у ляльковому візку.

Нашій родині стало трохи нудно, і прийшла Хенрієтта. Тоді ми знали кожні п'ять секунд, що робити. Потім трапився ковід, ми не бачилися з друзями. Хенрієтта завжди була поруч. Коли мені було сумно або я сходила з розуму, весь клас знав про мою Хенрієтту,
— розповідає дівчинка.

Підписники відзначили, що господиня птиці справжній герой, а ось власники ферми просто коновали:

  • "Кожен, хто проїхав би 15 годин, щоб врятувати курчат, — це той, хто дійсно піклується про тварин. Яка прекрасна історія. Я так рада, що вона прищеплює це своїй дочці, щоб вона завжди могла бути поруч з нужденними тваринами";
  • "Висновок тут полягає в тому, що умови ведення фермерського господарства на фабриках жахливо жорстокі".

Сім'я зробила курку своєю улюбленицею: дивіться відео