Стрімерка та природоохоронниця Майя Хіга здивувала своїх фоловерів на ютубі милими інтерв’ю з тваринками.

Це цікаво Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

Тварини, з якими спілкувалася американка Хіга, були врятовані та не можуть більше жити у дикій природі.

Будь-які тварини, яких ви тут бачите, – це дикі тварини... Вони мають травми, тому їх не можна випустити в дику природу. Але це також не домашні тварини, вони належать ліцензованому реабілітаційного центру. Ці тваринки тут для освітніх програм,
– зазначила дівчина.

Хіга опитувала пухнастих респондентів за допомогою малесенького мікрофона – щоб тваринкам було комфортно.

Дівчина по-репортерськи спілкується з тваринами: дивіться миле відео

Для кожної тварини дівчина підготувала особисте запитання. Тварини, яких опитувала Хіга, демонстрували неймовірну схожість з людьми – хтось чемно "відповідав" на поставлені запитання, хтось "говорив" про щось інше, а хтось взагалі не хотів відповідати на провокативні запитання. Кожного з пухнастих Майя знає на ім'я.

Чим займається дівчина

Майя Хіга – стрімерка Twitch, яка створила віртуальний заповідник Алвеус. Вона розпочала вести трансляції у квітні 2019 року, а згодом стала однією з найпопулярніших стрімерок в історії платформ. Її трансляції складаються з вправ на відкритому повітрі, а також з ігор, благодійності та освітньої галузі. Майя регулярно ділиться зі своїм глядачем своїм досвідом дресування хижих птахів.

У відео дівчини фігурують коні, віслюки, птахи, опосуми, лемури, гекони та навіть жуки. Усі вони у свій спосіб відповідають на питання стрімерки. Дехто з них навіть спробував скуштувати маленький мікрофон – жодна тварина внаслідок цього не постраждала.

Вдруге інтерв'ю стрімерка провела зовсім нещодавно: дивіться другу частину веселих розмов з тваринами

Цими невеликими інтерв’ю дівчина привертає увагу до свого заповідника та його мешканців.