На фермі уже проводять спільні собачі тренування, а після того, як Хлої Кардаш'ян і Кевін Харт продемонстрували захоплення козячою йогою, ферма у Чеширі вирішила запропонувати пілатес з альпаками.

Цікаво Кульки шерсті у кота: як зменшити їх виникнення та попередити ускладнення

Альпака – домашній парнокопитний ссавець родини верблюдових. Має надзвичайно густу шерсть і чудово пристосований до життя на великій висоті.

Чудове подолання стресу / Фото Cheshire Live

Ідея полягає в тому, що пілатес – це неймовірне розслаблення, водночас багато людей стверджують, що вважають альпак дуже заспокійливими, – говорить Софі Мейр, яка є співвласницею ферми Чеширських Альпак.

На свіжому повітрі із користю / Фото Cheshire Live

Заняття відбуваються за участі викладачів з пілатесу. Вони тривають 90 хвилин, головний акцент зроблений на розтяжку та миле спілкування із тваринами.

Альпаки допоможуть розслабитися / Фото Cheshire Live

З моменту анонсу такого дозвілля до нього спостерігається великий інтерес. Після тривалого перебування вдома люди прагнуть вийти на вулицю та насолодитись активною руханкою у невимушеній атмосфері.

Читайте Кенгуру, мавпа та інші звірі: вагітна жінка провела неймовірну фотосесію у своєму заповіднику

Неймовірний відпочинок із чудовими тваринками / Фото Cheshire Live

На фермі зареєстровано кілька групових слотів, де сім'ї та компанії друзів можуть зустрітись на свіжому повітрі, щоб весело провести день із тваринами.