У Колумбії заборонили популярні бої за участю тварин
Джерело:
Assosiated PressІсторичним рішенням Конгрес Колумбії ухвалив законопроєкт про заборону кориди в країні. Законодавство передбачає поступове припинення кориди з повною забороною до 2028 року.
Тепер новий закон має підписати президент Колумбії Густаво Петро, який є давнім противником цього шоу.
Читайте також В Китаї зоопарк довічно заборонив 12 туристам відвідувати панд: що вони вчинили
У Колумбії заборонили проведення кориди
Ця заборона є величезною перемогою для організацій, які працювали над трансформацією суспільства та відкинули насильство над тваринами,
— сказав борець за права тварин Террі Хуртадо.
Він підкреслив, що биків і коней, які зазвичай беруть участь у кориді в Колумбії, більше не будуть піддавати тортурам. Це рішення багато хто сприйняв з полегшенням, особливо з огляду на те, який вплив воно матиме на дітей, які більше не стануть свідками таких видовищ.
У відповідь на заборону кориди в Колумбії шанувальники цього виду спорту висловили своє невдоволення. Вони заявили, що таке рішення порушує свободи меншин і створює проблеми для міст, які покладаються на ці заходи, щоб привабити тисячі відвідувачів.
У Колумбії корида, традиція якої сягає кінця 15 століття, продовжує проводитися менш ніж у двох десятках муніципалітетів. Попри зниження популярності, щорічна корида в місті Манісалес все ще збирає десятки тисяч глядачів.
Що відомо про кориду?
Корида, традиція, що зародилася на Піренейському півострові, залишається легальною в багатьох країнах, таких як Іспанія, Франція, Португалія, Перу, Еквадор і Мексика.
Колись популярна подія, яка транслювалася в прямому ефірі на багатьох телеканалах, зараз піддається все більшій критиці. У міру того, як розвивається ставлення до добробуту тварин, багато людей засуджують практику спостереження за стражданнями тварин заради людських розваг.
У суперечливому виді спорту – кориді – матадори протистоять агресивним бикам, спеціально виведеним для бою. Матадор провокує бика, дражнячи його червоним плащем, що зрештою призводить до того, що тварину ранять списами та кинджалами, а потім вбивають.