У Києві на Оболоні жінка знайшла у пральній машині живу змію

Рятувальники тварин були викликані для надання допомоги змії, яка якимось чином потрапила до житлового будинку. Подробиці потрапляння плазуна в оселю залишаються нез'ясованими. Про це повідомляє пресслужба Київської групи порятунку тварин.

Читайте також Зустріч із ним дуже небезпечна: у Карпатах помітили 400-кілограмового хижака

В квартиру на вулиці Героїв Дніпра заповз вужик довжиною близько 50 сантиметрів та сидів у пральній машині. Змію забрали та випустили на волю,
– йдеться в повідомленні.

Змію випустили
Змію випустили / Фото KARG

Вуж – рід неотруйних змій родини вужевих. Загальна довжина досягає 80 – 174 сантиметрів.

Голова велика, сплощена, вкрита великими симетричними щитками. Очі великі, з круглою зіницею, тулуб циліндричний.

Цей вид полюбляє місцевості з водоймами, береги лісових озер, гірських струмків, степових річок.

У КиївЗоо прихистили врятованого з-під обстрілів капібару

Капібар Тоха був випущений у свій природний вольєр після місяця порятунку та лікування. Наступні кроки для Тохи включають період реабілітації та соціалізації з іншими тваринами в його новому середовищі. Нарешті він може жити спокійним життям і в гарних умовах.

На опублікованих кадрах можна побачити просторий вольєр та зручності, які працівники облаштували для Тохи. Серед них є м'яке місце, зроблене з сіна для відпочинку капібари. Також після новосілля Тоха вже встиг посмакувати яблуками.

Працівники Київзоо зазначили, що місяць тому волонтери вивезли Тоху з території, яка була під постійним обстрілом російських окупантів.