Центр розташований у місті Майнхед і функціонує вже не перший рік. Втім, шалену популярність він здобув завдяки тіктоку.

Радимо дізнатися Чи відрізняєте ви лабрадора від ґолден-ретривера: тест

Кемпінг із ґолден-ретриверами

Центр відпочинку почав працювати ще з 2017 року. Однак, відтоді, як його власники завели тікток, він став популярним серед мільйонів підписників. Та кемпінг має не лише розважальну, а й лікувальну і навчальну функції.


Чому б не зібрати врожай разом з собаками? / Фото з The golden retriever experience

По-перше, у центрі вчать правильно поводитися з собаками, пояснюють, як за ними доглядати і чого з ними не варто робити. По-друге, у центрі діють спеціальні програми для лікування посттравматичних стресових розладів, підтримки аутизму, проблем із розвитком.


У центрі намагаються втамувати біль тих, хто нещодавно втратив улюбленця / Фото з The golden retriever experience

Окремо діє і програма для людей, які нещодавно втратили улюбленця і відчувають з цього приводу тривогу і сум. За бажання чи потреби можна познайомитися лише з декількома найспокійнішими собаками, чи навпаки, одразу кинутися в обійми усіх 30 красунчиків.


Не обов'язково гратися з усіма песиками одночасно / Фото з The golden retriever experience

У кемпінгу можна спинитися на ніч. Якщо ж усі місця через аншлаг зайняті, то не біда: підприємливі сусіди кемпінгу приймають постояльців до себе, а також неподалік є готель.

Про що застерігають власники кемпінгу, так це про те, що відвідувачам потрібен змінний одяг. Адже шерсть золотистиків точно залишиться на вашому вбранні.


Чому б не скупати ґолден-ретриверів? / Фото з The golden retriever experience