Карпатські тварини потрапили у фотопастки

Мешканці лісу вийшли на пошуки їжі. Фото звірів у дикій природі поділився Національний природний парк "Верховинський".

Дивіться також У КиївЗоо створили 19 нових пар: милі фото закоханих тваринок

Минає період "білого полону", і здається, що все навколо завмерло, проте – життя продовжується. І навіть коли здається, що навколо тільки "біла ковдра", дикі тварини й надалі в пошуках поживи,
– йдеться у повідомленні.

Працівники парку зазначають, що зимовий період вкрай важкий для проведення моніторингових робіт, проте є дуже ефективний метод – це використання фотопасток.

Так, наразі на території парку "Верховинський" встановлено понад 20 фотопасток, які дають змогу спостерігати і зафіксувати активність диких тварин у зимовий період і не порушувати їхній спокій.

Пропонуємо до перегляду деякі зі світлин, зроблених саме у такий спосіб у цьому парку:

Карпатські тварини потрапили у фотопастки / Фото Нацпарк "Верховинський"

Національний природний парк "Верховинський": коротко

Нацпарк розташований у найбільш віддаленій і важкодоступній частині українських Карпат. Там можна побачити природні ландшафти, які формувалися мільйони років. Окрім унікальних пралісів, це місце цінне і своєю фауною. У парку водяться безліч диких тварин, що живуть у максимально природних умовах, на які не вплинула людина.

Саме тут працівники парку спостерігають за життям тварин. Аби не бентежити їх, природоохоронці встановили фотокамери у лісах, які фіксують звірів. Вони постійно діляться цими кадрами у мережі.